Sestā vieta

Latvijai sestā un divpadsmitā vieta Eiropas pludmales frisbija čempionātā 01.07.2013

Aizvadītajā nedēļā Spānijā notikušajā pirmajā Eiropas pludmales frisbija čempionātā Latvijas sieviešu izlase izcīna 6. vietu, bet vīriešu izlase – 12. vietu. Par čempioniem vīriešu grupā kļūst Šveices valstsvienība, bet sieviešu grupa – Krievijas izlase.

Paralimpietim Snikum sestā vieta jāšanas sporta brīvās izvēles programmā 05.09.2012

Latvijas sportists Rihards Snikus otrdien izcīnīja sesto vietu Londonas paralimpisko spēļu jāšanas sporta iejādes sacensību brīvās izvēles programmā 1a medicīnas grupā, kurā piedalās sportisti ar vissmagākajām veselības problēmām.

Latvijas U-20 izlases basketbolisti EČ paliek sestie 23.07.2012

Latvijas U-20 izlases basketbolisti svētdien savā pēdējā spēlē Eiropas čempionātā A divīzijā piedzīvoja zaudējumu un ierindojās sestajā vietā.

Arī Jurkevičam sestā vieta Eiropas vieglatlētikas čempionātā 02.07.2012

Latvijas skrējējs Dmitrijs Jurkevičs svētdien Helsinkos izcīnīja sesto vietu Eiropas čempionātā 1500 metru skrējienā.

Ozoliņa-Kovale EČ šķēpmešanā izcīna sesto vietu 30.06.2012

Latvijas šķēpmetēja Sinta Ozoliņa-Kovale piektdien Helsinkos izcīnīja sesto pozīciju Eiropas vieglatlētikas čempionātā.

Radevičai neizdodas aizstāvēt Eiropas čempiones titulu tāllēkšanā 29.06.2012

Latvijas tāllēcēja Ineta Radeviča ceturtdien Helsinkos nespēja aizstāvēt Eiropas čempiones godu tāllēkšanā.

Vasiļevskis un Radeviča izcīna sestās vietas Dimanta līgas posmā 08.06.2012

Latvijas šķēpmetējs Vadims Vasliļevskis un tāllēcēja Ineta Radeviča Dimanta līgas posmā, kas norisinājās Oslo, savās disciplīnās ieņēma sestās vietas.